Ogłoszenia parafialne

XXIX - A NIEDZIELA ZWYKŁA (19.10.2014)


Polski Związek Łowiecki, Nadleśnictwo Pułtusk i Dom Polonii organizuje pierwszego w Pułtusku Hubertusa. Święto patronalne myśliwych i leśników rozpoczniemy od hubertusowej, polowej mszy świętej, która będzie odprawiona na dziedzińcu Domu Polonii w najbliższą sobotę o godz. 6.30.  Zapraszamy.

 

Każdego dnia giną ludzie na Bliskim Wschodzie. Sytuacja chrześcijan jest tragiczna. Stowarzyszenie "Pomoc Kościołowi w Potrzebie" przeprowadza zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (komputery, monitory, telewizory, pralki, lodówki i inne). Osiągnięty dochód Stowarzyszenie prześle chrześcijanom z Syrii. Jeżeli ktoś z parafian ma możliwość i chciałby włączyć się w tę akcję może przywieźć zużyty sprzęt na podwórko plebanii (obok drewniaka) w najbliższą sobotę od godz. 8.00 do 13.00. Na ołtarzach bocznych w naszej świątyni są wyłożone ulotki informujące dokładnie, jaki zużyty sprzęt można przywieźć. Ulotkę można zabrać do domu.

 

Msza święta w intencji szewców i cholewkarzy Ziemi Pułtuskiej zostanie odprawiona w najbliższą niedzielę w bazylice o godz. 9.00
 

Nabożeństwa