Ogłoszenia parafialne


XXVIII - A NIEDZIELA ZWYKŁA (09.10.2016)

 

Msza Święta w intencji trzeźwości naszego narodu będzie odprawiona w najbliższy piątek o godz. 18.00 w kościele Św. Piotra i Pawła. Zapraszamy.

 

W najbliższy piątek po Mszy o godzinie 18  wspólnota 'Przyjaciele Oblubieńca" zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w bazylice.

 

W najbliższą sobotę spotkanie kandydatów na ministrantów o godzinie 10, a godzinie 11 zbiórka ministrantów.

 

Rozpoczęliśmy odprawianie  nabożeństw różańcowych w naszej parafii. Dorosłych i młodzież zapraszamy na różaniec po Mszy Świętej o godz. 18.00 i w soboty o godz. 9.30. Wszystkie dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku na godz. 17.00.

 

Dzisiaj spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców 15.00. Podczas spotkania będą poświęcone różańce i  składanie przez rodziców i dzieci deklaracji.

 

Hubertowska Msza Święta, organizowana przez koła łowieckie, Nadleśnictwo pułtuskie i Dom Polonii, zostanie odprawiona w najbliższą sobotę o godz. 6.30 na dziedzińcu Domu Polonii. Rozpocznie ona uroczystości zwane "III-ci Hubertus Pułtuski". Zapraszamy.

 

W najbliższą niedzielę na godz. 18.00 zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania na spotkanie formacyjne. Podczas  spotkania będzie miał miejsce przydział do pracy w małych grupach i prezentacja animatorów. Spotkanie obowiązkowe.

 

Dzisiaj w całej Polsce przeprowadzana jest zbiórka ofiar na rzecz Fundacji Dzieło Nowe Tysiąclecie, której celem jest pomoc w  kształceniu młodzieży pochodzące z rodzin uboższych. Dzieło to jest żywym pomnikiem stawianym przez Polaków Janowi Pawłowi II. Przed bazyliką upoważnione panie zbierają ofiary na ten cel. Zachęcamy wszystkich do wsparcia tej akcji.

 

Gość Niedzielny. Znajdziemy w nim notę o naszym przedstawieniu teratralnym ?Mój Chrystus połamany? oraz felieton o panu ministrze Henryku Kowalczyku pt. "Saper Beaty Szydło".

 

Sygnaturka Kolegiacka. Nowy numer. Znajdziemy w nim piękny  reportaż z Dni Patrona, relacje z pielgrzymki do Ziemi Świętej, spojrzenie na wypominki i o tym, jak cierpienie, krzyż mogą być szansą.

 

Nabożeństwa