Ogłoszenia parafialne

III - A NIEDZIELA WIELKANOCNA (19.04.2015)


Odbył się pierwszy Maraton Biblijny w naszym mieście. Dziękujemy inicjatorowi akcji p. Sławomirowi Krysiakowi, prezesowi Akcji Katolickiej, współorganizatorowi p. Krzysztofowi Nuszkiewiczowi - burmistrzowi Pułtuska, dyrektorom szkół, członkom Akcji Katolickiej, lektorom i wszystkim osobom wspomagającym.

 

Dorosłe osoby przygotowujące się do przyjęcia sakramentu bierzmowania ks. proboszcz zaprasza na indywidualne spotkania w najbliższą środę w godz. 10.00 -12.00 i 16.00 - 18.00.

 

Dnia 25-go kwietnia, tj. w najbliższą sobotę, organizujemy dzień skupienia w Loretto k. Wyszkowa dla dzieci przystępujących do I Komunii i ich rodziców. Jest to integralna część przygotowania do tej ważnej uroczystości. Zachęcamy do zapisywania się na wyjazd u s. Brygidy i u ks. Grzegorza.

 

Ks. bp Roman Marcinkowski przybędzie do nas 01 maja, aby dokonać wizytacji naszej parafii. Z parafianami ks. Biskup chce się spotkać o godz. 11.00 w bazylice. Zapraszamy serdecznie. Po sprawozdaniu odśpiewamy pierwszą w maju Litanię do Matki Bożej. Bierzmowanie będzie o godz. 16.00.

 

Ukazał się książka autorstwa księdza proboszcz pt. "Będzie ktoś, kto nas pocieszy", którą polecamy szczególnie osobom zmagającym się z krzyżem choroby oraz tym, którzy niosą pokrzepienie i pomoc. Książkę można nabyć w kancelarii parafialnej.


 

Nabożeństwa