Ogłoszenia parafialne

 

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO (25.05.2015)


Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Uroczystość I-ej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego. Wszystkie dzieci biorące udział w tych uroczystościach zapraszamy na biały tydzień. Dzieci z kl. III będą zajmować miejsca w prezbiterium, dzieci z kl. IV w ławkach nawy głównej. Zabieramy ze sobą książeczki do nabożeństwa i przychodzimy każdego dnia na godzinę 1800. We wtorek będą robione zdjęcia grupowe dzieciom z klas III, a w środę z klas IV.

 

Rodzicom dzieci przeżywających uroczystości dziękujemy za dar ołtarza dla bazyliki.

 

We wtorek będziemy przeżywać Dzień Matki. Za nasze mamy będziemy się modlić w bazylice o godz. 18.00. Zapraszamy.

 

W najbliższą niedzielę 31 maja odbędzie się w naszym mieście "Marsz dla życia i rodziny". Ideą marszu jest wyrażenie naszego przywiązania do tradycyjnych wartości. Pragniemy pokazać, że droga do szczęścia idzie przez poszanowanie planu Boga, który realizowany jest w rodzinie i ufnym przyjęciu nowego życia. Marsz dla życia i rodziny promuje wartość rodziny i poszanowanie życie ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Rozpoczęcie o godz. 14.30 przy Szkole Podstawowej nr 3, następnie przejście ulicami miasta do Amfiteatru Domu Polonii. Od godz. 16.30 piknik rodzinny z konkursami i zabawami rekreacyjno?sportowymi dla dzieci i rodzin. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.

 

Zapraszamy na XIV OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE MŁODYCH NAD LEDNICĄ  06 czerwca 2015 r. Wyjazd: Pułtusk - Kolegiata Pułtuska, sobota 6 czerwca o godz. 02:15, powrót w niedzielę. Koszt  70zł. Zgłoszenia: do 31 maja. Więcej informacji u ks. Pawła.

 

W dniach 14 - 19 czerwca będziemy w naszej parafii przeżywać misje święte, które poprzedzą peregrynację kopi Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Przywitani Obrazu 20 czerwca o godz. 15.00 w Rynku przy kaplicy św. Magdaleny.


 

Nabożeństwa