Ogłoszenia parafialne


XXVI -  A NIEDZIELA ZWYKŁA (25.09.2016)


Dziękujemy p. Annie Cygańskiej za reparacje ozdobnym haftem dekoracyjnego płótna przy ołtarzu św. Stanisława Kostki.

 

Spotkanie zelatorek Kół Różańcowych będzie jutro o godz. 17.00 w salce parafialnej. Zapraszamy.

 

W najbliższą niedzielę przed rozpoczęciem każdej Mszy  Świętej obejrzymy  przedstawienie teatralne w reżyserii ks. Michała pt. Mój Chrystus połamany. Zapraszamy.

 

W najbliższą środę, odbędzie się inicjatywa ?Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast?. Spotkamy się na ulicach naszego miasta o godzinie 15:00, aby modlić się za nasze miasto i parafię oraz o pokój na świecie. Zapraszamy do tej modlitwy wszystkich mieszkańców naszego miasta i parafii, dzieci i młodzież, aby dać świadectwo swojej wiary.   Miejscem gdzie będziemy odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia będzie Rynek obok Ratusza od strony Domu Polonii oraz Al. 1000-lecia naprzeciw Szkoły Podstawowej Nr 3.

Misja św. Teresy od Dzieciątka Jezus organizuje pielgrzymkę do Niepokalanowa 01 października. Zapisy u p. Wandy Łach. Zapraszamy.

 

Członkinie Kół Różańcowych zapraszamy  także na wyjazd do sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Smardzewie. Wyjazd 08 października. Koszt 25 zł. Zapisy u ks. Michała.

 

Od najbliższej soboty rozpoczynamy odprawianie nabożeństw różańcowych w naszej parafii. Młodzież i dorosłych zapraszamy na różaniec po Mszy Świętej o godz. 18.00 i w soboty o godz. 9.30. Wszystkie dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku na godz. 17.00.

 

Nabożeństwa