Ogłoszenia parafialne

XVI - A NIEDZIELA ZWYKŁA (28.09.2014)


Dzisiaj po mszy świętej o godz. 15.00 rodzice dzieci z przedszkola Sióstr Służek będą twórcami spektaklu dla najmłodszych dzieci pt. ?Królewna Śnieżka?. Zapaszamy.

 

Zapraszamy na spotkanie wszystkich katechetów w najbliższy wtorek o godz. 18.30.

 

Spotkanie grupy charytatywnej będzie w najbliższy wtorek o godz. 15.00 w sali obok kancelarii parafialnej.

 

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwa będą odprawione o godz. 6.30, 7.00, 9.00, 17.00 ? dla dzieci i 18.00.

 

W przyszłą sobotę zapraszamy młodzież na mszę świętą w intencji Światowych Dni Młodzieży, która zostanie odprawiona w bazylice o godz. 19.00.

 

Najbliższa niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po mszy świętej o godz. 12.00 będzie ostatnia w tym roku procesja eucharystyczna wokół bazyliki. Prosimy o udział całej asysty procesyjnej.

 

Msza święta o błogosławieństwo Boże i łaskę zdrowia dla emerytów, rencistów i inwalidów Ziemi Pułtuskiej będzie odprawiona w najbliższą niedzielę o godz. 9.00 w bazylice. Intencja Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Zapraszamy.

 


Msza święta w związku z rozpoczęciem nowego roku akademickiego Akademii Humanistycznej w Pułtusku zostanie odprawiona w najbliższą niedzielę o godz. 12.00.

 

W przyszłą niedzielę zapraszamy młodzież na mszę świętą w intencji Światowych Dni Młodzieży, która zostanie odprawiona w bazylice o godz. 19.00.

 

Od wtorku rozpoczniemy odmawianie różańca w miesiącu październiku. Dzieci zapraszamy na różaniec do bazyliki od poniedziałku do piątku na godz. 17.00. Różaniec z dorosłymi będziemy odmawiać po mszy świętej o godz. 18.00, z wyjątkiem sobót - po mszy świętej o godz. 9.00.

 

Jutro imieniny świętuje ks. Michał. Solenizantowi składamy serdeczne życzenia i zapewnienia o modlitwie.

 

Nabożeństwa